Město Police nad Metují
Police nad Metují

Prodej parcel v ulici Větrná

Na aukčním portálu stále pokračuje prodej stavebních parcel v ulici Větrná.

Vážení zájemci o stavební parcelu,
v současné době byly vyhlášeny na portálu https://aukce.policenm.cz/aukce/ další 4 aukce, které proběhnou během měsíce dubna. Do aukce samotné se může přihlásit pouze registrovaný uživatel, který bude mít s městem jako organizátorem uzavřenou Smlouvu a prohlášení zájemce o účasti v elektronické aukci, tento dokument bude vygenerován při registraci, je možné ho poslat poštou, prostřednictvím datových schránek, případně donést osobně na úřad v Polici nad Metují na podatelnu nebo kanceláří IMŽP. Podmínkou účasti je také složení aukční jistoty dle pokynů uvedených u jednotlivých aukcí. V případě dotazů jsou na aukčním portálu uvedeny kontakty, kam je možné směřovat svoje dotazy, případně je možné využít kontaktní formulář.

Datum vložení: 19. 3. 2024 12:47
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2024 12:50